Osoba kontaktowa w biurze w Poznaniu

  • Krzysztof Poplawski

    Prezes

    Tel.: +48 61 8966-621
    email:
    cpo@transco.eu

    Języki: polski, angielski, niemiecki

  • Jakub Gruszczynski

    Dyspozycja

    Tel.: + 48 61 89666 28
    email:
    Jakub.Gruszczynski@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Łukasz Wojciechowski

    Dyspozycja

    Tel.: +48 6189666 24
    email:
    Lukas.Wojciechowski@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski, niemiecki

  • Wojciech Wojewodzic

    Dyspozycja

    Tel.: +48 61 896 66 20
    email:
    Wojciech.Wojewodzic@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Michał Trawiński

    Dyspozycja

    Tel.: +48 61 896 66 28
    email:
    michal.trawinski@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Artur Kapczynski

    Kierownik spedycji

    Tel.: +48 61 89666 23
    email:
    Artur.Kapczynski@pl.transco.eu

    Języki: polski, niemiecki

  • Alina Osajda

    Agent Celny

    Tel.: +48 61 89666 25
    email:
    Alina.Osajda@pl.transco.eu

    Języki: polski

  • Krystyna Marciniak

    Księgowość

    Tel.: +48 61 89666 22
    email:
    Krystyna.Marciniak@pl.transco.eu

    Języki: polski

  • Julia Frankowska

    Dyspozycja

    Tel.: +48 61 89666 24
    email:
    julia.frankowska@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Olga Kaczmarczyk

    Finanse i płatności

    Tel.: +48 61 89666 22
    email:
    olga.kaczmarczyk@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

Osoba kontaktowa w biurze w Gdyni

  • Tomasz Popławski

    Dyspozycja

    Tel.: +48 58  66101 04
    email:
    Tomasz.Poplawski@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Krzysztof Jurasz

    Dyspozycja

    Tel.: +48 58  66101 04
    email:
    Krzysztof.Jurasz@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Klaudia Nawracała

    Dyspozycja

    Tel.: +48 58 66101 04
    email:
    Klaudia.Nawracała@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski

  • Malwina Omieczynska

    Dyspozycja

    Tel.: +48 58 66101 04
    email:
    Malwina.Omieczynska@pl.transco.eu

    Języki: polski, angielski