Twój spedytor na terenie Polski i Europy

oraz ekspert w dziedzinie międzynarodowego transportu lotniczego i morskiego

 • FTL / LTL

  Oferujemy zarówno ładunki całopojazdowe (FTL), jak i ładunki częściowe (LTL). Do dyspozycji mamy dużą flotę pojazdów: liczne samochody ciężarowe z plandeką o długości 13,60 m, samochody typu megatrailer (100 cbm) o wysokości wnętrza 3 m, samochody ciężarowe z naczepą typu jumbo (120 cbm) do 3,10 m, najnowocześniejsze naczepy chłodnie, pojazdy z wyposażeniem ADR, samochody ciężarowe bez przyczepy o obciążeniu użytkowym do 6 ton oraz samochody dostawcze (AVIA) o obciążeniu użytkowym do 3,3 ton i Sprinter o obciążeniu użytkowym do 1,5 ton. Wszystkie typy samochodów ciężarowych nadają się również do transportu towarów niebezpiecznych. Oferujemy zgłoszenia towarów do odprawy celnej na terenie całej Europy oraz śledzenie przesyłki przez GPS lub GSM.

 • Transport ładunków zbiorowych

  Codzienny załadunek w Szwajcarii lub Singen i Hamburgu. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu naszych pojazdów i indywidualnym przebiegom tras transport do Polski trwa od 24 do 96 godzin. Do dyspozycji mamy sieć dystrybucji i konsolidacji składającą się z ośmiu oddziałów partnerskich na terenie całej Polski i oferujemy śledzenie przesyłek (track and trace).

 • Przewozy specjalne

  Oferujemy przewozy specjalne na terenie całej Europy oraz w obrębie Niemiec. Błyskawiczne zgłoszenia do odprawy celnej na terenie całej Europy. Załadunek na samochód dostawczy Sprinter (plandeka lub skrzynia) o ładowności 1,3 t oraz śledzenie przesyłki przez GPS lub GSM.

 • Przwóz kontenerów

  Jesteśmy Państwa specjalistą w zakresie przewozów kontenerowych. Z portów niemieckich do Polski, Czech czy Słowacji i z powrotem. Oddanie pustych pojemników w kraju przeznaczenia jest możliwe.

 • Transporty cieżkie i gabarytowe

  Państwo chcecie przetransportować ciężkie lub gabarytowe towary? Dysponujemy dużą flotą specialistyczną dostosowaną do takich przewozów. Planujemy i organizujemy pozwolenia.